URL Decode1 Xbox One’da Call of Duty 4: Modern Warfare Artık Oynanıcak - Oyun Forum
Kapat

Xbox One’da Call of Duty 4: Modern Warfare Artık Oynanıcak

Anasayfa Oyun Haberler Xbox One’da Call of Duty 4: Modern Warfare Artık Oynanıcak

Microsoft bugün yaptığı açıklamayla Xbox One oyun konsolundaki Geriye Dönük Uyumluluk özelliğine sahip oyunların listesini çoğalttıklarını belirtti. Geriye uyumlu oyunlar listesi giderek büyürken, şimdi de bunların arasına bir klasik katıldı: Call of Duty 4: Modern Warfare!

Call of Duty 4: Modern Warfare orijinal olarak 2007 yılında Xbox 360, PlayStation 3 ve PC platformları için çıkış yapmıştı. Aynı zamanda bu oyun serinin kırılma noktasını oluşturuyordu. O tarihe kadar bütün Call of Duty oyunları 2. Dünya Savaşı’nı konu alırken, ilk defa bir oyun bunun dışına çıkmış ve serinin hayranlarını modern zamanlara götürmüştü.

Call of Duty 4: Modern Warfare oyun dünyasında ciddi ses getiren ve yıllar sonra dah hatırlanan bir oyun olurken, sadece eleştirmenler ve oyunculardan tam puan almakla kalmamıştı. Oyun aynı zamanda çok ciddi satış rakamlarına erişerek Call of Duty’nin böyle bir marka olmasına yol açmıştı, toplamda 15.7 milyonun üzerinde orijinal kopya satmıştı.

Resmi açıklama Twitter üzerinden Larry Hryb tarafından yapılırken, artık Geriye Dönük Uyumluluk özelliği sayesinde Call of Duty 4: Modern Warfare’i Xbox One konsolunuzda da oynayabileceksiniz.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir