URL Decode1 World of Tanks Yeni Grafik Motoru Güncellemesiyle Artık Harika Gözüküyor - Oyun Forum
Kapat

World of Tanks Yeni Grafik Motoru Güncellemesiyle Artık Harika Gözüküyor

Anasayfa Oyun Haberler World of Tanks Yeni Grafik Motoru Güncellemesiyle Artık Harika Gözüküyor

Geçtiğimiz günlerde performans ölçüm programı yayınlanan, World of Tanks’in grafiklerini baştan aşağıya değiştiren 1.0 güncellemesi bugün itibariyle oyuncuların beğenisine sunuldu.

1.0 güncellemesiyle, World of Tanks, Intel’in desteğiyle geliştirilen Core motoruna geçiyor. Yeni motor; oyuna fizik temelli rendering, post-processing efektleri, gelişmiş ışık, gölge ve partikül efektlerini ekliyor ve performans optimizasyonunu arttırıyor. Motorla birlikte oyunun 29 savaş haritası komple elden geçirilmiş durumda. Ayrıca güncellemeyle oyuna yeni müzikler ve bir adet harita da eklendi.

Intel Cooperation Geliştirici İlişkileri Direktörü Michelle Chuaprasert konu hakkındaki düşüncelerini, “Intel olarak PC oyun dünyasındaki teknolojik inovasyonun daima arkasında durmaktan dolayı gururluyuz. Wargaming tarafından geliştirilen yeni grafik motoru sayesinde World of Tanks 1.0, PC oyunculuğunda yepyeni bir dönemin başladığına işaret ediyor” sözleriyle aktardı.

Oyuna 23 Mart – 6 Nisan arasında girerseniz de birçok oyun içi bonus ve Intel’den sürpriz hediyeler kazanma şansına erişeceğinizi hatırlatalım.

Ayrıca oyunun müziklerinden birini yapan, Silent Hill serisinin bestecisi Akira Yamaoka ile de konuşma fırsatı yakaladık. Kendisiyle yaptığımız röportajı yarın sitemizde bulabilirsiniz.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir