URL Decode1 Pure Farming 2018 Yayınlandı! - Oyun Forum
Kapat

Pure Farming 2018 Yayınlandı!

Anasayfa Oyun Haberler Pure Farming 2018 Yayınlandı!

Ice Flames tarafından geliştirilen ve yayıncılığını Techland Publishing’in üstlendiği Pure Farming 2018 bu sabah yayınlandı.

Günümüzün en gerçekçi çiftçilik simülasyon oyunlarından birisi olarak gösterilen Pure Farming 2018 Steam’de 85.00 TL gibi bir fiyat etiketi ile boy gösteriyor. Diğer çiftçilik simülasyon oyunlarına nazara daha zengin ve daha geniş bir içeriğe sahip olan yapım da bizleri gerçek bir deneyim bekliyor. Çeşitli ünlü markaların birbirinden farklı tarım aletlerinin yer aldığı oyunda tarla ekip biçebilir, hayvanlar besleyebilir, seracılık yapabilir ve alışılmışın dışında bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Tarım araçlarının yanı sıra kepçe ve tır gibi içeriklerinde bulunduğu oyunda ağır tarım araçlarını tıra yükleyebilir ve uzak mesafede bulunan tarlalara daha hızlı ve güvenli bir şekilde götürebilirsiniz. Gerçek hayattaki bütün detaylara yer verilen oyunda her şey adeta titizlikle düşünülmüş. Tek oyunculu olarak oynayacağımız oyunda çevrede bulunan tarlaları satın alabilecek, işleyecek ve hasatı belirli bölgelere satarak daha gelişmiş araçlar ve donanımlar satın alabileceğiz. Birbirinden farklı biçerdöveriler ile dilediğiniz tarlaya dilediğiniz tohumu ekebilir ve farklı biçerdöverler ile biçebilirsiniz. Oyun içerisinde ekili olan tarlalara gübre serpebilir ya da daha hızlı sonuç almak için sulama işlemi yapabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10,8,7 (64 bit)

İşlemci: Intel Core I5 2,3 GHz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: Geforce 560 GTX 2 GB

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10,8,7 (64 bit)

İşlemci: Intel Core I7, 3,0 GHz

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: Geforce GTX 970 4 GB

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir