URL Decode1 PUBG Yeni 4x4 Mape Girme - Oyun Forum
Kapat

PUBG Yeni 4×4 Mape Girme

Anasayfa Oyun Haberler PUBG Yeni 4×4 Mape Girme

Binlerce kişinin merakla beklediği Yeni PUBG 4X4 Mapi sonunda erişebilir durumda.  Fakat 4×4 mapi makalemizde söylediğimiz gibi yalnızca bazı kişiler bu mape erişebiliyor. Bu mape erişmek için ilk önce BU SİTEYE gidin. En alttaki AUTHENTICATE WITH STEAM tuşuna basın ve steam hesabınız ile giriş yapın. Hesabınızda PUBG olması zorunludur. Giriş yaptıktan sonra hemen altında keyiniz gözükecektir. Keyin yanındaki COPY tuşuna basıp keyi kopyalayın. Ardından steam a girin. Sol üstten steam yazısına tıklayın ve altından steam da ürün etkinleştir yazısına tıklayın. Gelen yere keyinizi yapıştırın. Kütüphanenize yeni bir oyun olarak gözüken farklı bir PUBG test serveri gelecektir. Boyutu küçük merak etmeyin. İndirdikten sonra girip yeni mapin tadını çıkartabilirsiniz 🙂

Not: Serverlar çok yoğun olduğundan server hatası verebilir. Hata verirse sürekli tekrar dene diyebilirsiniz. Klasik pubg işte serverlar çöp 😀 Sunucular 3 Nisan saat 05:00 gibi açılacak.

Oyunun boyutu:4.5 GB

PUBG Yeni Mape Girme

PUBG’nin yaptığı resmi açıklama

Merhaba millet,

Yeni 4×4 haritamız gelişimin derinliklerinde ve iyi olması için yardımınıza ihtiyacımız var! Şu andan itibaren, bu web sitesine giderek, Codename: Savage kapalı deneysel sunucuya erişim için kayıt olabilirsiniz: BURASI [mapbeta.playbattlegrounds.com]

Keyinizi aldıktan sonra, sadece Steam üzerinden etkinleştirin. Bu site üzerinden dağıtılan kodların yalnızca temel oyunun bir kopyasına sahipseniz işe yarayacağını unutmayın.

Test büyük ölçüde sınırlıdır, çünkü Codename: Savage hala erken gelişim aşamasındadır – pek çok parça tamamlanmamıştır. Bunun nedeni, haritanın gelişimini doğru yönde ilerletmek için topluma erken katılmak istiyoruz. Haritayı daha iyi bir duruma getirdikten sonra, bazı daha büyük testler yapacağız.

İlk test, 2 Nisan’da, 5 Nisan’a kadar sürecek. İkinci test turunun tarihlerine karar verdiğimizde size bildiririz.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir