URL Decode1 PUBG TAMGAME Ligi’nin Ana Sponsoru LG Electronics Oldu! - Oyun Forum
Kapat

PUBG TAMGAME Ligi’nin Ana Sponsoru LG Electronics Oldu!

Anasayfa Oyun Haberler PUBG TAMGAME Ligi’nin Ana Sponsoru LG Electronics Oldu!

PUBG Corp. tarafından geliştirilen, 40 Milyondan fazla oyuncusu ve Steam üzerinde 3.3 Milyonanlık oyuncu rekoru ile dünyada ve ülkemizde bir fenomen halini almış hayatta kalma oyunu PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG),  LG Electronics’in ana sponsorluğunda Türkiye’deki PUBG ve eSpor severler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Oyunun Türkiye, Azerbaycan ve Arap Ülkelerinden  sorumlu, eSpor konusunda 7 yıllık tecrübeye sahip Nfinity Games’in oyun portalı TAM Game ve yeni teknoloji harikası oyun monitörleri ile oyunculara benzersiz bir deneyim yaşatan  LG Electronics, eSpor severleri Mart, Nisan ve Mayısaylarında düzenlenecek resmi turnuvalar ve Haziran ayında gerçekleşecek büyük finale davet ediyor.

3 ay boyunca toplam 400 takım, 1600 oyuncunun katılacağı resmi turnuvalar ile takımlar, Haziran ayındaki finallerde mücadele edecek son 72 takım arasına girmeye ve lig mücadelesinde en üst seviyeye çıkmak için hayatta kalmaya çalışacaklar.

Haziran ayında ise bu 72 takım mücadele edecek ve 20 takım Haziran ayının sonunda gerçekleşecek offline turnuvaya adını yazdıracak!

Toplamda $60,000’lık nakit ödülün dağıtılacağı LG PUBG TAMGAME Ligi’nin finalinde şampiyon olan takım, nakit ve ekipman ödüllerinin yanı sıra yurt dışında gerçekleşecek olan PUBG turnuvasında ülkesini temsil etme fırsatını kazanacak!

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir