URL Decode1 PUBG 25 Bad Packet Hatası ve Çözümü - Oyun Forum
Kapat

PUBG 25 Bad Packet Hatası ve Çözümü

Anasayfa Hatalar ve Çözümler PUBG 25 Bad Packet Hatası ve Çözümü

PUBG oynarken arada sırada bazı hatalar ile karşılaşabiliyoruz. Her gelen güncelleme de karşımıza çıkan hatalar da değişebiliyor. Yeni güncellemeden sonra25 Bad Packet Hatasıoldukça fazla karşımıza çıkmaya başladı.

PUBG 25 Bad Packet Hatası ile Karşılaşabileceğiniz Durumlar

  • Bu hatayı alabileceğiniz ilk durum oyunu yeni açmış olduğunuz durum olabilir. YaniPUBG Logoekranı gözüktükten sonra bu hata ile karşılaşabilirsiniz.
  • Hata ile oyuncuların maç başlamadan önceki60 saniyelik bekleme alanındakarşılabilirsiniz.
  • Oyun başladıktan sonra uçaktan atlarken veya uçak içerisinde bekleme durumunda iken bu hata ile karşı karşıya kalabilirsiniz.
  • En kötü durum ise maç başladıktan sonra herhangi bir yerde dururken, etrafı gözetlerken oyunun donması ve ardından hata vermesi.

Genel olarak bu hata ile bu gibi durumlarda karşılaşıyorsunuz. En can sıkıcı olanı ise oyun içerisindeyken bu hata ile karşı karşıya gelmeniz. Tüm eşyalarınızı topladıktan sonra kendinizi çatışmaya hazır hissetmenize rağmen bu hata sizi oyundan soğutabilir maalesef.

PUBG 25 Bad Packet Hatası Çözümü

Bu hatadan kurtulmak aslına bakılacak olursa çok basit. Bu hatanın kaynağı siz sayılmazsınız genel olarakSteamvePUBGile kaynaklı bir sorun. Fakat PUBG 25 Bad Packet Hatasındankurtulmanın yolu çok basit.

  • Bu hatadan kurtulmak için ilk çözüm yolunuzOyunu Yeniden Başlatmakolmalı. Genel olarak oyuncular ilk olarak bunu dener fakat çok nadir sorunu giderdiği görülür.
  • Oyunu Yeniden Başlatmaksize çözüm getirmediyse,SteamuygulamasınıYeniden Başlatmayıdeneyin. Bu çözüm genellikle başarı ile sonuçlanır. Oyuncuların çoğu bunu yaparak hatadan kurtuldu sayabilirsiniz.
  • Bu çözümler işe yaramadıysa Bilgisayarı Yeniden Başlatmayıdenemelisiniz.
  • Tüm bunlar işe yaramadıysa eğer PUBG Dosyalarındabir hata mevcut olabilir.PUBG Yeniden Yüklemekhatanıza çözüm getirebilir. Oyunun dosyalarında bir hata veya eksik varsa bu durumdan dolayı da kaynaklabilir.

Tüm bu çözüm önerileri hatanızı gidermedi ise kullanmakta olduğunuz birVPNvarsa bunu bırakmayı deneyin veya farklı birVPNkullanmayı denemelisiniz. Tüm bunlar sizi çözüme kavuşturacaktır. Gelecek güncellemeler de hatalardan uzaklaşmak dileğiyle. Oyun içerisinde karşılaşılan bu hatalar cidden çok üzücü bir durum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir