URL Decode1 Overwatch Gereksinimleri Overwatch CS:GO Nasıl Yapılır? - Oyun Forum
Kapat

Overwatch Gereksinimleri Overwatch CS:GO Nasıl Yapılır?

Anasayfa Hatalar ve Çözümler Overwatch Gereksinimleri Overwatch CS:GO Nasıl Yapılır?

CS:GO da hileli oyuncular için yapılan bir sistem olan Overwatch birçok hilelinin baş belası oldu. Bu sistem Türkçe olarak müfettişlik anlamına gelir yani oyuncuları izler hile mi değil mi onun kararını veririz.

CS: GO Overwatch Nedir?

Overwatch sistemi, rekabetçi maçlarında reportladığınız oyuncuları bu sisteme düşürür. Bu sisteme düşen suçlu teşhisi koyulan oyuncular, overwatch yetkisi verilen oyuncular tarafından izlenir ve hile olarak oylanır fazla oy alırsa banlanır.

CS: GO Overwatch Ne Zaman Gelir?

Overwatch sistemi her oyuncuya gelmiyor valve tarafından koyulan bazı şartlar var. Bu şartları gerçekleştiren oyunculara overwatch sistemi eklenir ve istediği zaman şüphelileri izleyebilirler. İlk olarak rekabetçi modunda kazanma sayınız 150‘yi geçmesi lazım. Ve rekabetçi modu rütbenizi nova 1 ve üstü olması lazım. Bu gereklilikleri getirdikten sonra size bu sistem gelir. Oyun içindede fazla reportlanmayın bu sistem fazla report yemeyen oyuncuları seçiyor.

CS: GO Overwatch Nasıl Girilir ve Oy Verme Sistemi?

İlk olarak Overwatch geldiği zaman üst tarafta alttaki resimdeki gibi bir bölüm gelir ve Delilleri İndir’e tıklayarak o oyunun maçı iner ve oradan katılabilirsiniz.

Overwatch sisteminde bir oyuncuyu izleme yaparken yaklaşık 10-15dk sürer ve süphelinin önemli anlarını gösterir.

Şüpheli iyi bir şekilde hile tespiti yapmanız lazım şüpheli duvar arkası çok bakıyorsa bunun hile olduğunu anlarsınız. Hile tespitini koyduktan sonra maç sonu karşınıza aşağıdaki gibi bir seçim ekranı gelicektir oradan hangi hile türü varsa onu seçebilirsiniz veya hile olmadığını da seçebilirsiniz.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir