URL Decode1 Mobile Pubg Hileleri - Oyun Forum
Kapat

Mobile Pubg Hileleri

Anasayfa Pubg Mobile Pubg Hileleri

Mobile Pubg oyunu çıktığından beri en çok oynanan mobil oyunlar arasında yer alıyor. Battle Royale oyunu olmasına rağmen toplumun her kesiminden oyuncu bulabilen mobil pubg oyunu hem ios hem android üzerinden oynanabiliyor. Oyunla ilgili son zamanlarda en çok merak edilen konulardan biri ise mobile pubg hileleri var mı? Sorusu oluyor. Birçok oyuncu oyunda karşılaştıkları durumlardan sonra veya merak ettikleri için bu hileleri kullanmak isteyebiliyor. Mobile pubg hileleri ise şu şekilde:

Pubg Mobile No Recoil Macro Hilesi: Pubg No Recoil Macro Hilesi oyun sırasında silahınızın sekmesini engellemeye yarayan bir yazılımdır. Mobile pubg hilesi olarak bilinen bu hile emülatör ile pubg oynamanız durumunda çalışmaktadır. Ek olarak telefon üzerinden oynarken kullanılan yazılımlar geliştirilmiş olsa bile stabil çalışmadığı için kullanıcılar tarafından tercih edilmemektedir.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi: FPS oyunlarında en çok kullanılan wall hack hilesi mobile pubg içinde bulunmaktadır. Bu hile ile rakiplerinizi duvar arkasından görebilirsiniz fakat attığınız mermiler duvar arkasından rakibe gelmeyecektir. Mobile pubg hilesi indirme için yaptığınız aramalarda telefonunuza ve bilgisayarınıza casus yazılımlar bulaşmaması için oldukça dikkatli olmanız gerekiyor.

Pubg Mobile Çim ve Ağaç Kaldırma Hilesi: Mobil Pubg hilesi olarak en çok tercih edilen hile türlerinden biri çim ve ağaç kaldırma hilesi olmaktadır. Bu hile türünde oyuncular rakiplerini çimlerin ve ağaçların arkasında rahatlıkla görerek vurabilmektedir.

 Mobile Pubg Hilesi Yasal Mı?

Mobile Pubg yönetimi emülatör kullanımını serbest bırakmıştı aynı zamanda kullanıcıların kullanması için piyasaya kendi mobile pubg emülatör uygulamasını süren firma hile kullanımında ise oldukça sert önlemler alıyor. Hile kullanılan oyunculara ağır yaptırımlar getirmesinin yanına hilenin dağıtımını yapan veya kaynağı olan kişilere ise mahkeme açabiliyor. Bu nedenle yukarıda bahsettiğimiz hileleri kullanırken oyun içerisinde yasaklanma ihtimaliniz oldukça yüksek olduğunu unutmayın.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir