URL Decode1 Mobil PUBG Oyun Açılmıyor Hatası ve Çözümü - Oyun Forum
Kapat

Mobil PUBG Oyun Açılmıyor Hatası ve Çözümü

Anasayfa Hatalar ve Çözümler Mobil PUBG Oyun Açılmıyor Hatası ve Çözümü

 

PUBG Mobil versiyonu, Google Play Store ve App Store uygulama marketlere yüklendiği günden itibaren büyük kitlelere yayıldı. O kadar başarılı oldu ki Xiaomi ve Asus’un gibi markaların oyun telefonları üretmesinin yolunu açtı.

PUBG Mobil 7 aydır Android ve iOS platformlarından indirilebiliyor. Oyunun her iki platformda toplamda100 Milyondan fazla indirildi. Aktif olarak 15 Milyondan fazla oyuncu tarafından kullanılan PUBG Mobil bazı telefonlar tarafından desteklenmiyor. Telefonunuzun özellikleri bu noktada çok önemli aksi halde PUBG mobil uygulamasını telefonunuzda kullanamazsınız.

PUBG Mobil telefonumda neden açılmıyor?

PUBG Mobil son güncellemesi ile birlikte ortalama olarak 1gb alan kaplamaktadır. PUBG Mobil hangi özellikleri istiyor? PUBG Mobil oynayabilmeniz için telefonunuzda en az 1GB kullanılabilir hafızabulunması ve 2GB ram olması gerekiyor. Cep telefonunuzun ram hafızası 2GB’dan az ise oyunu telefonunuzda açamazsınız. PUBG mobil için minimum özelikler olan bir telefon almadan uygulamayı kullanamazsınız. Telefonunuzun özellikleri PUBG mobil uygulamasını destekliyor ancak oyun açılmıyor ise aşağıdaki yöntemi deneyiniz.

PUBG Mobil oyun açılmıyor hatası nasıl çözülür? PUBG Mobil durduruldu hatası!

Öncelikle PUBG Mobil uygulamasının yeni bir güncellemesi olup olmadığını kontrol ediniz. Yeni güncelleme geldiğinde dosya yapısı değiştiğinden kritik güncellemelerden sonra PUBG mobil açılmaya biliyor. Yeni güncelleme geldi ise öncelikli olarak güncellemeyi tamamlamanızı öneriyoruz. PUBG Mobil neden kasıyor? PUBG Mobil son güncellemeyi yapmadığınızda telefonunuzda kasa bilir.

PUBG Mobil Güncelleme işlemini bitirdikten sonra uygulamayı yeniden açmayı deneyin hala açılmıyor ise PUBG mobil geçmişi temizleme işlem için aşağıdaki adımları uygulayınız.

→ Ayarlar

→ Uygulamalar

→ PUBG Mobil uygulamasını seçiyoruz

→ Açılan ekranda Verileri ve Ön bellek temizle seçenekleri ile uygulama ön belleğini temizliyoruz.

Verileri temizledikten sonra PUBG Mobil uygulamasını açın ön ayarlar yeniden yapılandırılacaktır. Daha sonra oyun açılacaktır keyifli oyunlar.

Mobil PUBG Oyunundan Bir Kaç Görüntü

5 0 0 0 0 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir