URL Decode1 İlk Final Fantasy XV PC Yaması Çıktı - Oyun Forum
Kapat

İlk Final Fantasy XV PC Yaması Çıktı

Anasayfa Oyun Haberler İlk Final Fantasy XV PC Yaması Çıktı

Square Enix bugün Final Fantasy XV Windows Edition için ilk PC yamasını yayınladı. Japonya menşeli oyun geliştiricisi firmaya göre ilk yamayla birlikte çeşitli buglar düzeltiliyor, astral çıkardıktan sonra FPS oranının düşme sorunu ortadan kalkıyor.

Bu da temelinde demek oluyor ki PC oyuncuları her seferinde summon özelliğini kullandığında oyunu kapatıp tekrar açmak zorunda kalmayacak. Kaldı ki Final Fantasy XV oynayan PC kullanıcıları en çok bu sorunla uğraşmak zorunda kalıyordu. Dolayısıyla Square Enix’i bu denli hızlı hareket ettiği için tebrik etmek gerek.

Buna rağmen yayınlanan bu patch maalesef Final Fantasy XV’in sorunlu yükleme süreleri üzerinde herhangi bir gelişme yaratmıyor. Her zaman olduğu gibi güncelleme bir dahaki sefer Steam’e giriş yaptığınızda eğer bilgisayarınızda Final Fantasy XV yüklüyse otomatik olarak inmeye başlayacak.

Uzun süredir beklenen Final Fantasy XV’in PC sürümü geçtiğimiz günlerde satışa çıkarken, oyun OyunForum’dan 9.5 puan almayı başardı ve artıları arasında gerçekçi grafikleri, zengin içeriği ve ayrıntılı haritası gösterildi.

Final Fantasy XV Windows Sürüm incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir