URL Decode1 Fortnite’ın PvE Modu ‘Dünyayı Kurtar’ Olarak Türkçeleştirildi! - Oyun Forum
Kapat

Fortnite’ın PvE Modu ‘Dünyayı Kurtar’ Olarak Türkçeleştirildi!

Anasayfa Oyun Haberler Fortnite’ın PvE Modu ‘Dünyayı Kurtar’ Olarak Türkçeleştirildi!

Battle Royale modu ile kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşan Fortnite, günümüzde 45 milyondan fazla oyuncu tarafından adeta bir tutkuyla oynanıyor.

45 milyon oyuncunun birbirleri ile kıyasıya mücadele ettiği Fortnite Battle Royale iki farklı bölümden oluşuyor. Oyuncular birinci bölümde birbirleri ile mücadele ederken, ikinci bölümde ise zombi benzeri yaratıklara karşı mücadele ediyor. Oyuna bu sabah gelen V3.4 güncellemesi ile Fortnite’da yer alan PvE modu ‘Dünyayı Kurtar’ adıyla Türkçe hale getirildi. Oyunun bu bölümündeki tüm içerikler tamamen Türkçe dil desteği ile oyunculara sunulacak.

İOS platformunda da oldukça geniş bir kitle tarafından oynanan Fortnite, 45 milyon oyuncu rakamlarına ulaşarak en çok oynanan Battle Royale oyunu oldu. Son aylarda en yakın rakibi olan PUBG’ye fark atan Fortnite uzun bir süre liderliği kaptırmayacak gibi görünüyor. Fortnite önümüzdeki aylarda Android platformunda da yer alacak. Unutmadan hatırlatalım, PUBG’nin mobil versiyonuna da dün birden fazla dil seçenekleri eklendi. Oyunun mobil versiyonu TÜRKÇE dil desteği ile oynanabiliyor.

 

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir