URL Decode1 The Elder Scrolls Online’ın Yeni Ek Paketi Duyuruldu: Summerset - Oyun Forum
Kapat

The Elder Scrolls Online’ın Yeni Ek Paketi Duyuruldu: Summerset

Anasayfa Oyun Haberler The Elder Scrolls Online’ın Yeni Ek Paketi Duyuruldu: Summerset

ZeniMax Online Yapım Yönetmeni Rich Lambert, başarılı MMORPG oyunu The Elder Scrolls Online’ın sıradaki bölümü hakkında yeni detayları paylaştı. Summerset adı verilen bu genişleme paketiyle birlikte High Elf ırkının anavatanına seyahat edeceğiz ve farklı bir maceraya atılacağız. Summerset genişleme paketi PC, Mac, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 27 Mayıs tarihinde çıkış yapacak.

Kraliçe Ayrenn’in kararnamesiyle Summerset Adası yabancılara açıldı fakat Daedra tehlikesi High Elflerin evini tehdit ediyor. Eski dostlarla bir araya gelmek ve tüm Tamriel’i tehdit eden komployu ortaya çıkarmak için Summerset’e seyahat edin.’

The Elder Scrolls Online’ın yeni ek paketiyle birlikte Summerset Isle bölgesi açılacak ve Clockwork City DLC’sinde sona eren ana hikâye kaldığı yerden devam edecek. Ek paketle birlikte aynı zamanda gizemli Psijic Order, Artaeum Island ve yeni Psijic Order yetenek ağacı da tanıtılacak.

Summerset ek paketi bu kadarıyla da sınırlı kalmıyor. Oyuna 12 kişilik Cloudrest adlı bir trial, yeni takı crafting yetenekleri ve dahası eklenecek. Aynı zamanda eğer ESO’ya sahipseniz oyunun resmi web sitesi üzerinden 30 euro karşılığında yükseltme yapabilir ve Summerset’i ön siparişle satın alabilirsiniz.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir