URL Decode1 Cs Go Durduruldu Hatası ve Çözümü - Oyun Forum
Kapat

Cs Go Durduruldu Hatası ve Çözümü

Anasayfa Hatalar ve Çözümler Cs Go Durduruldu Hatası ve Çözümü

CS GO çalışmayı durdurdu hatasının farklı farklı bir çok çözümü vardır fakat ben size en başlıca sebeplerini açıklayacağım.

1.Çözüm:

İnternette bazı yerlerde 64 bit işletim sistemi yüklü olan bilgisayarlarda CS GO çalışmayı durdurdu hatası vermiyor yazıyor sizde bilgisayarınıza 64 bit işletim sistemi kurun diyebilirim. Win 10’u öneririm.

2.Çözüm:

Eğerki sürücüleriniz güncel değilse bu hatayla karşılaşabiliriz. Sürücülerinizi çok kolay bir şekilde ve toplu olarak güncellemek isterseniz buradan drive booster‘ı indirip güncelleyebilirsiniz.

3.Çözüm:

CS GO belkide bilgisayarınızda uyumsuzluk sorunu yaşıyor olabilir bunu düzeltmek için csgo.exe dosyasına farenizle sağ tıklayarak uyumluluk sorununu gidere tıklayın ve giderilmesini bekleyin.

4.Çözüm:

Belkide oyununuzun config dosyası hatalı olabilir bunun düzeltmek için buraya tıklayarakconfig.exe ve video.txt dosyalarını indirin. İndirdikten sonra bu dosyaları C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg dizinine kopyalayıp yapıştırın çıkan uyarıları kopyala ve değiştir diyerek onaylayın. Daha sonra oyunu açın ve oyun konsoluna exec config.cfg yazın ve enter’layın .

5.Çözüm:

Bir diğer çözüm ise csgo.exe klasörüne sağ tıklayıp “Dosya Konumunu Aç” yazan yere tıklayın. csgo/cfg/video.txt dosyasını bulun ve açın içinde  “setting.csm_quality_level” yazan yeri bulun karşısında 1 yazıyorsa 0 yapın zaten 0 ise ellemeyin.

6.Çözüm:

CS GO oyununu açın ve görüntü ayarlarına girin oradan görüntü ayarlarını en düşükseviyeye getiririn oyunun kasmasını azaltacaktır.

7.Çözüm:

Steam programını açın CS GO‘yu bulun ve sağ tıklayıp  Yerel dosyalar sekmesine gelin ve oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula‘yı seçin. Biraz bekledikten sonra oyun doğrulandı der ve oyununuza devam edebilirsiniz.

8.Çözüm:

Ve birde alttaki videoyu izleyip anlatılanları uygulayabilirsiniz.

Bunun Haricinde sorunu çözemediyseniz yorumdan ulaşarak destek alabilirsiniz.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir