URL Decode1 Black Squad Hileleri 2018 - Oyun Forum
Kapat

Black Squad Hileleri 2018

Anasayfa Oyun Hileleri Black Squad Hileleri 2018

Ünlü oyun yapımcısı ve geliştiricisi NS Studio’nun 2017 yılının Temmuz ayı içerisinde piyasaya çıkardığı FPS oyunlardan birisi olan Black Squad, her geçen gün oyuncu kitlesini katlarken oyunu oynarken kolaya kaçmak isteyen oyuncuların Black Squad hileleri arayışları da artarak devam ediyor. Buna göre siz de Unreal Engine 3 oyun motoru sayesinde gerçek bir FPS deneyimini kullanıcılarına sunmayı başaran Black Squad’da kısa yoldan başarı elde etmek ve düşmanlarınızı kolayca öldürmek istiyorsanız en popüler Black Squad hileleri başlıklı yazımıza bir göz atabilir ve bu hileleri hangi sitelerden temin edebileceğiniz konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Black Squad Hileleri 2018

IWC Black Squad Hack

En bilinen oyun hile sitelerinden birisi olan https://www.iwantcheats.net/ adresinde son dönemlerde oldukça popüler bir hale gelen Black Squad Hack dosyasına erişebilirsiniz. Her turu kazanmak ve tüm sıralamalarda birinci gelmek için tercih edebileceğiniz bu hack ile her serverin lideri olabilirsiniz. Kısa bir üyelik ve indirme işleminin ardından erişebileceğiniz IWC Black Squad Hack ile Black Squad’da duvar arkasını görme ve düşmanı haritada kırmızı renk ile işaretleme gibi farklı ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz.

Perfect AIM Black Squad Hack

Black Squad hileleri denildiği zaman akla gelen en ünlü hile siteleri arasında yer alan https://perfectaim.io/ adresinde de ihtiyaç duyabileceğiniz her türde Black Squad hilesine tek bir çatı altından erişebilirsiniz. Aimbot, oyuncu isimlerini görme, oyuncu sağlık puanlarını görme, kutuları görme ve radar özelliği gibi farklı pek çok özelliği bünyesinde barındıran bu hileye oldukça cazip fiyatlandırmalar üzerinden sahip olabilirsiniz.

Vmodz Black Squad Hack

Black Squad hileleri için tercih edebileceğiniz bir diğer adresin ise https://vmodz.net olabileceği söylenebilir. 50 dolar üzerinden satışa çıkarılan ve 3 ay boyunca geçerliliği olan Black Squad Aimbot’u kullanımınıza sunan siteden satın alabileceğiniz bu bot ile duvar arkasını görme, crosshair, otomatik hedefleme ve düşmanı çok uzak mesafeden dahi tespit edebilme gibi farklı avantajlara sahip olabilirsiniz.

 

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir